اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان

ارائه گواهی ssl

بهترین و مناسبترین انتخاب برای وب سایت هایی که تمایل دارند امنیت کاربران وب سایت خود را تضمین نمایند. این گواهینامه با کدینگ ۲۵۶ بیت اطلاعات ارسالی توسط کاربران شما را به سمت سرور امن کرده و صدور این گواهینامه فقط چند ثانیه وقت خواهد برد.

سایت شما در بیش از ۹۹٫۳ درصد از مرورگرها مورد تایید است.
به صورت نامحدود میتوانید گواهینامه را reissue نمایید.
گواهینامه تایید SSL دریافت خواهید کرد

شرکت Wosign یکی از شرکت های بسیار محبوب در زمینه ارائه سرویس ssl به دامنه های مختلف از جمله .ir می باشد. این شرکت دارای گواهی نامه صددرصد مطمئن و با قابلیت server ssl قادر به ارائه سرویس به ۵ دامنه متفاوت با خرید یک سرویس ssl می باشد. نمونه سایت فعال شده با این سرویس ssl سایت اپن کارت فارسی است.
البته سطح امینتی این گواهی نامه با قیمت های بسیار گران تر نیز وجود دارد که در صورت تمایل به سفارش اینگونه ssl ها بهتر هست تیکت ارسال بفرمایید و مشورت بگیرید.
این سرویس به صورت دو ساله و سه ساله ارائه می شود.

Secure Socket Layer یا همانSSL، یک تکنولوژی استاندارد و به ثبت رسیده برای تأمین ارتباطی امن بین یک وب سرور و یک مرورگر اینترنت است. این ارتباط امن از تمامی اطلاعاتی که ما بین وب سرور و مرورگر اینترنت (کاربر) انتقال می یابد، محافظت می کند تا این داده ها به صورت محرمانه و دست نخورده باقی بماند. SSL یک استاندارد فنی است و توسط میلیونها وب سایت در سراسر جهان برای برقراری امنیت انتقال اطلاعات استفاده می شود. برای اینکه یک وب سایت بتواند ارتباطی امن داشته باشد نیاز به یک گواهینامه SSL دارد .

اولین مورد رمز گذاری بسته های اطلاعاتی در هنگام تبادل آنهاست که این امکان را به سرویس دهنده و کاربر آن می دهد که ارتباط خود را در بستری امن و به دور از مداخله دیگران بصورت رمز شده و غیر قابل خوانش برای دیگران برقرار سازند و از صحت رد و بدل اطلاعات اطمینان حاصل کنند. بدون وجود این پروتکل، تمامی اطلاعات تبادل شده به سادگی توسط افراد ثالث در گره‏های (Node) بین راه قابل رویت، تغییر و سوء استفاده هستند.
· مورد دیگر تایید هویت وبسایت و یا سرویس نرم افزاری است که گواهینامه دیجیتال بروی آن نصب گردیده است. بدین معنی که مراجعه کننده به سایتی که دارای گواهینامه معتبر است می تواند از جعلی نبودن سایت و صحت هویت آن اطمینان حاصل کند و مطمئن باشد که سایت مذکور بر مبنای گواهینامه معتبرش واقعآً همان است که ادعا می‏نماید؛ نه یک سایت جعلی که شبیه به سایت اصلی ایجاد شده و با روشهای متعددی که برای انحراف مسیر و هک کردن وجود دارد کاربر را به سمت خود هدایت کرده است.