خانه

Oops...
Slider with alias material design not found.

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

اریا وب جوان راه مختلف برای ساخت وب سایت شما پیش پایتان می‌گذارد. اولین راه انجام یک طراحی اختصاصی برای وب سایت شما است. طبیعتاً این روش هزینه بیشتری برای ما و شما خواهد داشت. راه دوم نیز استفاده از یک سیستم سایت ساز است که از طریق آن می‌توانید با یک هزینه مناسب سایت داشته باشید.

[kleo_gap size=”40px”][kleo_grid type=”3″ animation=”yes” colored_icons=”yes” bordered_icons=”yes”][kleo_feature_item title=”طراحی اصولی و چشم نواز” icon=”correct7″ icon_size=”big” icon_position=”center”]طراحان ما وب سایتی منحصر به فرد و جذاب برای شما خلق خواهند کرد.[/kleo_feature_item][kleo_feature_item title=”امکانات کامل” icon=”layers4″ icon_size=”big” icon_position=”center”]شما تمام امکانات لازم برای مدیریت و توسعه وب سایت خود را در اختیار خواهید داشت.[/kleo_feature_item][kleo_feature_item title=”آموزش و پشتیبانی” icon=”heart64″ icon_size=”big” icon_position=”center”]ما نحوه مدیریت وب سایت را به شما آموزش می‌دهیم و پاسخگوی سوالات شما هستیم.[/kleo_feature_item][/kleo_grid]
[kleo_gap size=”200px” visibility=”visible-xs,visible-sm”]
[kleo_gap size=”80px”]

طراحی یک وب سایت زیبا – طراحی یک وب سایت کاربردی – طراحی یک وب سایت با هویت

ما انسان‌ها زیبایی و نظم را دوست داریم. یک وب سایت جذاب، تاثیری فوق‌العاده‌ بر روی مخاطب شما خواهد گذاشت.اگر استفاده از وب سایت شما راحت نباشد، حتی یک طراحی بصری فوق‌العاده هم کمک چندانی به شما نخواهد کرد.وب سایت شما باید هویت داشته باشد. طراحی سایت شما باید نشان دهد که کسب و کارتان چه باورها و ارزش‌هایی دارد.

[kleo_gap size=”80px”]
[kleo_gap size=”80px”]

وب سایت واکنش گرا – وب سایت سئو و بهینه سازی شده

وب سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود.تمام استانداردهای سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) در وب سایت شما رعایت شده است و به راحتی می‌تواند رتبه های بالای گوگل را کسب کند.

[kleo_gap size=”80px”]
[kleo_gap size=”200px” visibility=”visible-xs,visible-sm”]
[kleo_gap size=”200px” visibility=”visible-xs,visible-sm”]
[kleo_gap size=”80px”]

پنل مدیریت – سرعت بالا – امنیت قوی – ابزارهای رشد

شما به سادگی می‌توانید وب سایت خود را مدیریت کنید.
وب‌سایت شما ظرف چند ثانیه برای مخاطب لود خواهد شد.
تمامی نکات امنیتی در وب سایت شما رعایت می‌شود.
هر آنچه برای رشد وب سایت خود لازم دارید در اختیارتان است.

[kleo_gap size=”50px”][kleo_gap size=”80px”]

همین حالا ساخت سایت خود را شروع کنید!
برای شروع، کافی است فرم درخواست طراحی سایت ما را تکمیل کنید.

کمک نیاز دارید؟ با ما چت کنید