اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان

سوالات متداول

پرسش های متداول

در این جا پاسخ به سوالات مهم داده شده است


از هم اکنون متعهد میشویم چنانچه در هر زمانی وب سایت شما به لحاظ فنی دچار مشکل گردید بدون دریافت هیچگونه هزینه ای آن را در سریعترین زمان رفع نماییم. البته برای طراحی و افزودن امکانات بیشتر به سایت که به عنوان فازهای بعدی از آن یاد میشود باید قراردادی جداگانه منعقد گردد.

جواب این سوال کاملا بستگی به موضوع پروژه و گستردگی وب سایت سفارش داده شده از طرف شما دارد. حتما در زمان عقد قرارداد مدت زمان انجام پروژه یکی از بندها خواهد بود. تمامی نیروهای شرکت این تعهد را دارند تا وب سایت شما را با دقت فراوان و در حداقل زمان طراحی و پیاده سازی نمایند.

امروزه حتما برای خود شما هم پیش آمده است که در یک کارتی که توسط شخصی به شما داده میشود یا تبلیغی که در تلویزیون یا روزنامه میشوند به دنبال آدرس وب سایت میگردید که چنانچه اطلاعات بیشتر بخواهید را از آن وب سایت دنبال نمایید. در بسیاری از این تبلیغات فقط آدرس وب سایت داده شده است که همه معنای تبلیغ را به مخاطب منتقل مینماید.

در مثال دیگر خیلی از فعالیتها امروزه فقط میتواند از طریق وب و به صورت آنلاین انجام بپذیرد. شما میتوانید از این به بعد به جای اینکه ایمیل کمپانی هایی مانند Yahoo یا Google را به مخاطبان خود بدهید خیلی راحت ایمیل خودتان را داشته باشید تا افراد شما وبسایتتان را بهتر بشناسند مانند info@mysite.com

بنابراین تمام دلایلی که در بالا ملاحظه فرمودید میتواند مهمترین دلایل تاثیر یک وب سایت ایده آل برای شما و کسب و کارتان باشد. میتوانید پس از مطالعه این بیست سوال شانس خود را برای انتخاب داشتن یک وب سایت امتحان نمایید و پیش فاکتور را از ما دریافت نمایید

این مورد میتواند بستگی به عوامل زیادی باشد دقیقا مانند اینکه شما قرار است چه غذایی ، در کجا و با چه کیفیتی نوش جان کنید.
در زیر مهمترین موارد را با توجه به سابقه فعالیت خود در این زمینه برای شما دسته بندی نمودیم که عبارتند از:
۱ – بودجه ای که برای طراحی وب سایت در نظر گرفته اید
۲ – گستردگی موضوعی که میخواهید برای آن وب سایت را طراحی نمایید
۳ – وضعیت رقبای شما و گستردگی فعالیت آنها و اینکه آیا شما میخواهید با آنها وارد رقابت شوید یا خیر
۴ – آینده نگری در این زمینه به طوریکه در آینده دوباره کاری صورت نگیرد
۵ – تعیین مدت زمان انجام پروژه توسط خود شما
۴-….

ما شما را راهنمایی و کمک خواهیم نمود. متخصصان ما چندین پکیج طراحی وب سایت مطابق با سلیقه و خواسته شما طراحی نموده اند که هم در وب سایت موجود هستند و هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضور شما در محل شرکت با شما در این مورد صحبت خواهند نمود.
این مرحله بسیار مهمی میباشد چرا که وجهه رسمی شما و کسب و کار شما خواهد بود.
به یاد داشته باشید وب سایت شما در آینده نمونه کار ما خواهد بود بنابراین بیشترین توان خود برای طراحی یک وب سایت ایده آل خواهیم گذاشت و تمام این صحبتها از صفحه نمونه کارهای اریا وب جوان قابل مشاهده میباشد.

سال های زیادی نیست که جنبه جدیدی از معرفی کالا و خدمات و سرویس ها و حتی افراد در دنیا به وجود آمده است که نسبت به جنبه سنتی خودش یعنی تلویزیون و روزنامه و مجلات مزیتهای نسبتا زیادی دارد. امروزه حتی افراد میتوانند بدون صرف هزینه زیادی مانند گرفتن محلی برای راه اندازی کسب و کار خود یا ….. شروع به معرفی خود نمایند البته اگر اعتقاد به این کار داشته باشند یا در اطرافشان دیگران از این تکنولوژی استفاده نمایند.
بنابراین شروع همه این ها با داشتن یک وب سایت فوق العاده و نه ساده و ابتدایی میتواند آغاز گردد.

بله ، جهت رضایت مشتریان گرامی تمامی سرویس‌ها و خدمات اریا وب جوان به صورت حرفه ای و با انجام تنظیمات همراه با گواهینامه امنیتی SSL تقدیم حضور میگردد.

استفاده از معتبر‌ترین دیتا سنترهای داخل و خارج از کشور و بهترین شرایط کیفی و عدم دریافت سرویس از دیتاسنترهایی که با قیمت ارزان و کیفیت پایین اقدام به ارائه سرویس می‌کنند یکی از مهم‌ترین دلایل کیفیت خدمات ما می‌باشد.

پشتیبانی از طریق ارسال تیکت بصورت ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل می باشد، پاسخ دهی تیکت ها در کمتر از یکساعت انجام می شود.پشتیبانی تلفنی همچنین در طی ساعات اداری از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۸ عصر انجام می شود.

به هاستی گفته می شود که امکانات نامحدودی مانند پهنای باند ، فضا ، پارک دامنه و غیره… را ارائه می دهد. – از هاست نامحدود نمی توانید به عنوان هاست دانلودی و آپلودی استفاده کنید – هاست نامحدود نمی تواند جایگزین سرور مجازی یا اختصاصی باشد – هاست نامحدود امکانات نامحدودی را در هاستینگ اشتراکی به شما ارائه می دهد – هیچ هاست یا سرویس میزبانی نامحدودی در جهان ، کل منابع سرور را در اختیار شما قرار نمی دهد.