اریا وب جوان

طراحی سایت حرفه ای (مناسب سایت های شرکتی - آموزشی - آموزشگاهی و موسسات )

netsups hosting sml
 • طراحی سایت حرفه ای
  در دنیای امروز هر وب سایت اینترنتی تنها 30 ثانیه فرصت دارد تا بازدید کننده را جذب خود کند. طراحان اریا وب جوان با به کارگیری دانش روز دنیا در زمینه …

  برنامه نویسی تحت وب
  تولید و راه اندازی سیستم پایگاه اینترنتی مربوطه، و بازگشایی دریچـه­ای جدید از انجام فعالیت­های مجازی سازمان و ارگان­های مربوطه دراین مرحله انجـام …

hosting
win hosting sml ns
 • بهینه سازی وب سایت
  دستیابی به رتبه های بالا کار ساده ای نیست و نیازمند تجربه و دانش بالا می باشد زیرا رتبه های برتر محدود بوده و جایگاه وب سایت های مهمتر است. بهینه سازی ..

  بازاریابی اینترنتی
  این فرآیند امروزه در بسیاری از شرکت¬ها و سازمان¬ها اجرا شده و هر روز، مجموعه های بیشتری به سوی آن حرکت میکنند ،شاید هنوز برخی از افراد، دنیای مجازی ..

  مشاوره و نگهداری سایت
  اولین گامی که در این راستا باید برداشته شود این است که با راه اندازی وب سایت قرار است به چه هدفی دست پیدا کنیم و کاربرد سایت پیش رو چیست؟! گاهی یک …

ثبت درخواست طراحی وب سایت

شامل اسم دامین هایی که مد نظر – طرح ها و نمونه هایی که مد نظر دارید – فضا سایت و نوع سایت چه نوعی باشد .
شناسه که میخواهید اسم سایت به نام شما صادر شود. توجه کنید اگر دامنه ای ار باشد ممکن است مدارک نیاز شود.
الزامیست یک شماره تماس معتیر وارد کنید پیشنهاد میشود به واتساپ وصل باشد تا توضیحات یا فایل هایی که مد نظر مشاور هست برای شما ارسال شود.
این یک پیش پرداخت هزینه هاست و دامنه است . ممکن است شما نیاز به هاست دات کام داشته باشید یا فضای بیشتری نیاز داشته باشید که هزینه ان توسط مشاوره اضافه خواهد شد که بعدا واریز میکنید.
با توجه به پلنی که انتخاب میکنید باید در نظر داشت هزینه اولیه بابت دست مزد پرداخت شود این هزینه در پایین هر پلن درج شده است با توجه به توضیحات سایت و یا کارشناس شما باید هزینه اولیه سایت را به صورت تومان وارد کنید تا سایت شما ابتدای کار شروع شود.
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .