اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان

افتخار این مجموعه جلب رضایت بهترین و بزرگترین برند ها برای استفاده از خدمات ماست …

ما عاشق کارمان هستیم و کارمان را از سر شوق و لذت انجام میدهیم….

اجرای اتوماسیون های اداری

اگر در موسسه ویا شرکت خود فرآیندها به خوبی انجام نمی شود و نمی توانید از نرم افزارهای موجود در بازار استفاده نمائید، اتوماسیونی بر اساس فرآیندهای مورد نظر شما پیاده سازی می نمائیم.

خدمات مالی و پرداخت

عمده فرایند این مجموعه در راستای خدمات مالی و پرداخت می باشد، پس اگر خواستار خدمات حرفه ای و ایمن هستید ، هم اکنون به جمع کاربران ما بپیوندید.

طراحی آرم و لوگو

همه برندها، شرکت ها و کارخانجات بزرگ دنیا، بیشتر از آن که با محصولات، بروشورها، پوسترها و دیگر مواد تبلیغاتی شناخته شوند با نشانه ، آرم یا لوگوی خود در ذهن مخاطب جا باز می کنند.

پیاده سازی پورتال های خدماتی

برای راه اندازی یک وب خدماتی براساس نوع فعالیت خود کافیست امکانات موردنظر خود را برای پیاده سازی اعلام نمائید.

ماموریت ما

ما فکر میکنیم کسب و کار امروزی نیاز به آدرس جهانی دارد . ما دروازه ورود به بازار جهانی را زیبا و مطمئن می سازیم.

فشرده سازی

فشرده سازی محتوای وبسایت بازنویسی فایل های ایستای سایت (CSS,Javascript,HTML) یکپارچه سازی فایل های ایستا بهبود فرمت تصاویر

رویکرد

ما کار طراحی گرافیک را از سال ۸۵ در گالری پنگوئن به طور حرفه ای آغاز کردیم بعد از آن در سال ۹۴ چلیت متولد شد و امروز با توان بیشتر به گسترش دادن حیطه فعالیت های مشاوره تبلیغاتی پرداختیم که این مهم باعث شد تا با گروه متخصص آریا وب جوان به همکاری بپردازیم ، این گروه از سال ۹۰ فعالیت خود را شروع کرده و اکنون چلیت با آریا وب جوان ادغام شد و ما با توان بیشتر و خدمات باکیفیت تری در خدمت شما هستیم.

لوگو ها و برندها

ما را برای دقیقه ۹۰ به خاطر بسپارید .

فکر میکنیم کسب و کار امروزی نیاز به آدرس جهانی دارد .ما دروازه ورود شما را به بازار جهانی زیبا و مطمئن می سازیم. عاشقانه کار میکنیم. طراحی گرافیک وهمچنین خلق وب سایت های زیبا و جذاب برای کسب و کار شما تخصص ماست .

مفتخریم که طی ۵ سال گذشته در کنار شما عزیزان به نتایج درخشان رسیده ایم

ستاره های ما

۰
+
تیکت حل شده
۰
برندهای برتر
۰
همراهان
۰
مشتریان ما